Kredyty mieszkaniowe
HOMENEXT Nieruchomości na stałe współpracuje
z Domem Kredytowum NOTUS - niezależnym brokerem w zakresie kredytów i pożyczek hipotecznych, dysponującym ofertami ponad 26 banków

Bezpłatne doradztwo
Korzystanie z usług doradców DK NOTUS jest bezpłatne, wszelkie opłaty i prowizje związane z zaciągnięciem kredytu są w tej samej wysokości  jak przy podpisywaniu umów bezpośrednio z instytucjami finansowymi. Korzyścią jest doradztwo i opiekę profesjonalistów, którzy monitorują na bieżąco cały rynek.

Dowolna pora i czas spotkania
Dedykowany przez nas Doradca spotyka się z Państwem o dogodnej porze i miejscu, w tym również w naszym biurze sprzedaży lub w oddziale DK NOTUS.

Obiektywne doradztwo
Większość działających na rynku firm doradczych jest związana kapitałowo z jakimiś instytucjami finansowymi. Dom Kredytowy Notus jest spółką niezależną i prowadzi własne analizy rynku w celu przedstawienia Klientom oferty najbardziej dopasowanej do ich potrzeb i aktualnej sytuacji finansowej.

Uproszczona procedura
DK NOTUS jest firmą, która ma wypracowane procedury postępowania z bankami, dzięki czemu skraca się znacząco czas rozpatrywania wniosków kredytowych oraz wypłaty środków. Doradcy NOTUS’a mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wiedzą na co zwrócić uwagę i jakie dokumenty przygotować.

Usługi Domu Kredytowego NOTUS są dla naszych klientów całkowicie bezpłatne, a osobą bezpośrednio dedykowaną do pomocy przy wyborze odpowiedniego produktu finansowego jest:

Doradca Finansowy

Anna Stań
Dom Kredytowy NOTUS S.A.
90-730 Łódź, ul. Gdańska 40

tel: 725 994 828  tel: 42 630 44 36 wew. 103
fax: 42 632 16 35
e-mail: anna.stan@notuskredyt.pl
www.domkredytowy.pl

UWAGA!!!
PROSIMY O POINFORMOWANIE NASZEGO DORADCY, ŻE JESTEŚCIE PAŃSTWO KLIENTAMI  BIURA HOMENEXT NIERUCHOMOŚCI.